ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست

for view wishlist please login

رفتن به فروشگاه

درباره ما

About Us

شرکت فروغ مهررسانه از سال 1385 فعالیت خود را در مورد جمع آوری کتب خطی قدیمی و نایاب و کمیاب به زبان فارسی، عربی، اردو را آغاز نمود. مجموعه بی نظیری از کتب خطی کهن و دست نویس قدیمی و همچنین چاپ سنگی و چاپ جدید. مجموعه ای از ادعیه ها، طلسمات، دعاهای مختلف جهت حل مشکلات، ادعیه ها و دعاهای کارگشا آیات و روایات از زبان ائمه معصوم (ع)، فواید سوره ها و آیات قرآن کریم و همچنین فواید انواع اذکار قرآنی و روایت شده از ائمه معصومین و…

مجموعه کتابخانه الکترونیکی علوم غریبه، از کتابهای ادعیه کهن به زبانهای فارسی، عربی، اردو می باشد که با هزینه بسیار زیادی تهیه و با بهترین کیفیت وضوح عکسبرداری (اسکن) از تمامی صفحات شده است. همچنین بایستیکه بگوییم که تمامی کتابها (90 درصد) از نسخه های اصلی اسکن شده اند و یک سری از کتاب ها را نیز خود خریداران به مجموعه ما اهداء کرده اند که از آنها قدردانی می شود. همچنین کلیه کتابهای موجود با فرمت های ادوبی اکروبات Pdf و فرمت های تصویری همچون Gif و Jpeg و Png تهیه شده اند. همچنین بیشتر کتابهای موجود ما به صورت رنگی از نسخ خطی عکس برداری شده اند و با رزولیشن 600 DPI  می باشد.

کل مجموعه کتب ما حدوداً تا به امروز 9000 هزار جلد کتاب شده و در حال اضافه کردن هستیم. سعی ما براین هست که بتوانیم کل کتاب ها را در سایت قرار دهیم.