سوالات متداول

جواب) کتاب ها فشرده شده اند و می بایستیکه با برنامه RAR یا WinZip از حالت فشرده خارج اش کنید. در کامپیوتر و موبایل به یک شکل هست.

جواب) ممکنه ورژن نرم افزار Pdf خوان (کامپیوتر یا موبایل) ورژن و نسخه قدیمی می باشه، نسخه جدید را دانلود کنید.

جواب) ایمیل بصورت اتوماتیک در صورتیکه (خرید موفق) انجام داده باشید، برایتان ارسال می شود. علتی که برای شما ایمیل شامل لینک دانلود ارسال نشده باشه، دو دلیل دارد که عبارتند از:

  – ممکنه آدرس ایمیل اشتباه و غلط در سایت وارد کرده باشید.

  – ممکنه ایمیل ما به قسمت اسپم Spam یا هرزنامه ایمیل تان رفته باشه.

جواب) کل موجودی کتابهای ما حدوداً تا به امروز 9000 هزار کتاب (در 250 عدد دی وی دی) می باشد، اما فعلا در سایت حدوداً 850 کتاب توانستیم بگذاریم. همچنین بصورت کلی و یکجا و بصورت DVD فروش نداریم.

جواب) خیر، کتاب ها فقط بصورت فایلهای دیجیتالی Pdf موجود می باشد.

جواب) کتابهایی که از سایت ما تهیه می کنید، مادام العمر برای شماست، البته در سایت تعریف شده است که 100 روز وقت دانلود دارید. که با تماس با ما مجدداٌ بطور رایگان یکبار دیگر برایتان ارسال خواهد شد و احتیاج به خرید دوباره کتابی که قبلا هزینه اش را پرداخته اید نیست.

جواب) خیر، اما اگر راهنمایی در مورد روند خرید و دانلود و مشکلی که در این رابطه دارید، در تلگرام یا واتساپ راهنمایی کامل به شما ارائه خواهد شد.

جواب) سعی کنید یه ایمیل از خود داشته باشید، اما نگران نباشید، می توانید در قسمت ثبت نام و خرید و در کادری که از شما آدرس ایمیل می خواهد، یک ایمیل فرضی (علکی) هم ثبت کنید. در این صورت، شما فقط از ناحیه و حساب کاربری خود که اتوماتیک برایتان در حین خرید درست می شود، می توانید به فایل کتاب خود دسترسی داشته باشید و دانلود کنید.